Gratis retourneren
Grootste voorraad van A tot J - Cup
Klantentevredenheid: 4,8/5 op meer dan 1600 reviews
Beste paskamerservice van België
4 mooie bh’s voor een kleine boezem

4 mooie bh’s voor een kleine boezem

Borsten, ze bestaan in allerlei vormen, maten en kleuren. Wij, bij Ohlala, omarmen elke boezem (figuurlijk dan toch). Vind jij het soms lastig om een goed zittende beha te kiezen voor een kleine(re) cup? Wij verklappen je enkele van onze favoriete beha’s voor kleine borsten. Het begint al met een voordeel: heb je een kleine boezem, dan kan je zo goed als èlk type beha dragen. Bh’s zonder beugel, voorgevormde, niet-voorgevormde, strapless, push-up, balconette beha’s,…

1. Bralette (vanaf A-cup)

Een bralette is een bh waar geen beugels aan te pas komen en bestaat meestal uit lichte, zachte materialen. Dè droom van elke vrouw met een grote boezem. Voor dames met een kleinere cupmaat wordt deze droom werkelijkheid. Door de dunne bandjes bieden ze minder stevigheid dan een beugelbh. En net dankzij jouw kleinere borsten kan je die bralette perfect dragen. Valérie, lingeriestyliste, kan niet zonder de prachtige bralette van Hanro.

2. Push-up (vanaf A-cup)

Een beha waarvan de naam het zelf zegt: push-up. Deze beha lift je borsten dankzij een vulling in de onderkant van je beha. Hierdoor wordt je kleine boezem ‘up gepusht’ en krijg je een decolleté om u tegen te zeggen. Hermien - E-commerce, klantendienst en lingeriestylist binnen ons team, zweert bij deze push-up beha van Marie Jo voor klanten met een kleinere cupmaat: Judith, Push up BH met uitneembare pads.

3. Balconnet (vanaf B-cup)

Een bh die je tegelijkertijd een volumineus èn verleidelijk decolleté geeft. Je vindt hem in allerlei soorten en maten. Ann-Sophie - online support en lingeriestyling binnen ons team - is verliefd op dit exemplaar van Marie Jo: Anna - Balconnet met mousse cups
 

4. Strapless BH (vanaf A-cup)

Kleinere borsten kunnen met gemak een strapless beha aan. Voldoende steun en prachtig onder die halterjurk of strapless top. In deze blog gaan we dieper in op de strapless bh.

Hoog tijd om die kleinere borsten te omarmen en pront door het leven te gaan. Kom gerust eens langs voor advies van onze lingeriestylisten.

Meer artikels

4 Mooie Bh S Voor Een Kleine Boezem - Artikel - Lingerie Ohlala

Verleidelijke, rode lingerie die je hart sneller doet slaan

Verleidelijke lingerie met een sublieme pasvorm ook voor grotere cupmaten? De nieuwste trendkleur van PrimaDonna is nu al een absolute musthave in jouw lingeriecollectie!

4 Mooie Bh S Voor Een Kleine Boezem - Artikel - Lingerie Ohlala

Party proof lingerie

Het is weer tijd om ons voor te bereiden op de meest magische tijd van het jaar.
Een nieuwe outfit, comfy dancing shoes én mooie lingerie voor een avondje uit en je bent helemaal ready to party.
Style je partyoutfit met uitdagende lingerie die je boezem de beste steun én comfort geeft.

We tippen graag enkele lingeriesets om te matchen met jouw feestoutfit!

4 Mooie Bh S Voor Een Kleine Boezem - Artikel - Lingerie Ohlala

De Ohlala perfect fit - gids

Benieuwd welk type bh het best past bij de vorm van je borsten, en wat het styling effect is? We maken je graag wegwijs in al onze verschillende soorten bh's.

Wij maken gebruik van cookies

De website van Lingerie Ohlala maakt gebruik van cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier impliciet mee akkoord.

Ik snap het Meer informatie
Telefoon
WhatsApp