Gratis verzending in België | Nederland vanaf 125€
4 mooie bh’s voor een kleine boezem

4 mooie bh’s voor een kleine boezem

Borsten, ze bestaan in allerlei vormen, maten en kleuren. Wij, bij Ohlala, omarmen elke boezem (figuurlijk dan toch). Vind jij het soms lastig om een goed zittende beha te kiezen voor een kleine(re) cup? Wij verklappen je enkele van onze favoriete beha’s voor kleine borsten. Het begint al met een voordeel: heb je een kleine boezem, dan kan je zo goed als èlk type beha dragen. Bh’s zonder beugel, voorgevormde, niet-voorgevormde, strapless, push-up, balconette beha’s,…

1. Bralette (vanaf A-cup)

Een bralette is een bh waar geen beugels aan te pas komen en bestaat meestal uit lichte, zachte materialen. Dè droom van elke vrouw met een grote boezem. Voor dames met een kleinere cupmaat wordt deze droom werkelijkheid. Door de dunne bandjes bieden ze minder stevigheid dan een beugelbh. En net dankzij jouw kleinere borsten kan je die bralette perfect dragen. Valérie, lingeriestyliste, kan niet zonder de prachtige bralette van Hanro.

2. Push-up (vanaf A-cup)

Een beha waarvan de naam het zelf zegt: push-up. Deze beha lift je borsten dankzij een vulling in de onderkant van je beha. Hierdoor wordt je kleine boezem ‘up gepusht’ en krijg je een decolleté om u tegen te zeggen. Hermien - E-commerce, klantendienst en lingeriestylist binnen ons team, zweert bij deze push-up beha van Marie Jo voor klanten met een kleinere cupmaat: Judith, Push up BH met uitneembare pads.

3. Balconnet (vanaf B-cup)

Een bh die je tegelijkertijd een volumineus èn verleidelijk decolleté geeft. Je vindt hem in allerlei soorten en maten. Ann-Sophie - online support en lingeriestyling binnen ons team - is verliefd op dit exemplaar van Marie Jo: Anna - Balconnet met mousse cups
 

4. Strapless BH (vanaf A-cup)

Kleinere borsten kunnen met gemak een strapless beha aan. Voldoende steun en prachtig onder die halterjurk of strapless top. In deze blog gaan we dieper in op de strapless bh.

Hoog tijd om die kleinere borsten te omarmen en pront door het leven te gaan. Kom gerust eens langs voor advies van onze lingeriestylisten.

Meer artikels

4 Mooie Bh S Voor Een Kleine Boezem - Artikel - Lingerie Ohlala

Deze lingerie draag je in SS21

Als het van ons afhangt gaan de koudere maanden snel over in de lentemaanden. Want dat betekent: een nieuw seizoen en dus nieuwe trends in lingerieland.

Grosso modo is er één grote trend waar je deze lente/zomer niet naast kan kijken: fluo.

4 Mooie Bh S Voor Een Kleine Boezem - Artikel - Lingerie Ohlala

Wat is een longline bh?

In 2021 is de longline bh hip en happening. De kans dat je het nu in Keulen hoort donderen is groot, maar als je hem ziet weet je ongetwijfeld over welk type beha het gaat.

4 Mooie Bh S Voor Een Kleine Boezem - Artikel - Lingerie Ohlala

De nieuwste badmode collectie bij Lingerie Ohlala

Na een turbulent jaar beseffen we meer dan ooit dat de trip belangrijker is dan de bestemming: schoonheid en kleur vind je overal. Laat je meevoeren door onze verrassende, hippe badmode met een luxueuze toets. Voor een ontspannende vakantie in de achtertuin, een rustig plekje in de zon met een lekker drankje erbij of een zomerse trip door eigen land. Laat die summervibes maar komen, we've got you covered!

4 Mooie Bh S Voor Een Kleine Boezem - Artikel - Lingerie Ohlala

Lockdownlingerie voor Valentijn

Binnen enkele dagen springen de rode hartjes uit onze computerschermen en worden we overstelpt met romantische tips en cadeaus. Als er één trend is die we bij Ohlala de afgelopen lockdownperiodes opmerkten, dan is het dat het allemaal wat pikanter mag.

Wij maken gebruik van cookies

De website van Lingerie Ohlala maakt gebruik van cookies om uw surfervaring te verbeteren. Door het verder gebruiken van deze website, gaat u hier impliciet mee akkoord.

Ik snap het Meer informatie
Telefoon
WhatsApp